چرا گرجستانگرجستان

چرا گرجستان

داشتن اقامت قانونی آسان از طریق خرید ملک .هر شخص خارجی با خرید ملک به ارزش حداقل ۳۵ هزار دلار آمریکا می‌تواند اقامت کشور گرجستان را اخذ کرده و برای همسر و فرزندان زیر ۲۱ سال و همچنین والدین خود نیز اقامت را اخذ کند و تا مادامی که ملک بنام او باشد این اقامت توسط کشور گرجستان تمدید می‌شود.

زندگی امن برای یک زندگی بی دغدغه در کشوری با ۴ میلیون جمعیت با کمترین میزان استرس به همراه زندگی آرام.

حضور در یک کشور با ثبات اقتصادی و سیاسی بسیار بالا.کشور گرجستان در حال حاضر به‌عنوان یک منطقه استراتژیک برای تجارت بین اروپا و آسیا شناخته می‌شود و به همین دلیل است که از تاریخ اول ژانویه ۲۰۱۸، معاهده تجارت آزاد میان گرجستان و چین به مرحله اجرایی در آمده است. دولت گرجستان در حال حاضر از کارآفرینان، کارفرمایان و سرمایه‌گذاران پشتیبانی فراوانی می‌کند.

هزینه های آب و برق و گاز و اینترنت و غذا و حمل نقل ارزان . بسته های اینترنتی ارزان که قیمت ماهیانه۲۰ لاری به بالا موجود هست . هزینه اب در بسیاری از مناطق رایگان می باشد و یا مبلغ بسیاز ناچیزی بابت آب پرداخت خواهید کرد .
هزینه برق هر کیلو وات ساعت ۱۳/۵۶ تتری می باشد که در فصل زمستان کمی افزایش قیمت خواهد داشت. هزینه گاز در فصل تابستان بین ۵ تا نهایتا ۲۰ لاری خواهد شد و این بستگی به میزان پخت و پز شما دارد . و در زمستان به دلیل سیستم گرمایش خانه معمولا ۱۰۰ لاری به این مبلغ اضافه خواهد شد .هزینه حمل و نقل عمومی اتوبوس و مترو ۵۰ تتری واستفاده مجدد از این وسایل در بازه زمانی یک ساعت با کارت حمل و نقل رایگان خواهد بود . هزینه تاکسی از سه لاری به بالا بسته به مسافت متغیر است.
حداقل هزینه غذا برای رستوران ۲۰ لاری فست فود ۱۱ لاری غذاهای خانگی ۵ لاری و انواع خاچاپوری از یک لاری به بالا می باشد .

امنیت بالا :کشور گرجستان را می‌توان یک کشور امن نامید، نرخ پایین جنایت و خلاف می‌تواند دلیلی محکم بر این مطلب باشد. در هر زمانی از شبانه‌روز می‌توانید در خیابان گشت و گذار داشته باشید، بدون آنکه لحظه‌ای حتی احساس ناامنی به شما دست دهد؛ گشت‌های مرتب پلیس گرجستان در اکثر نقاط تفلیس و گرجستان نکته‌ای برجسته در خصوص این کشور است

استفاده از طبیعت زیبا و آرامش بی نظیر کشور گرجستان

امکان تحصیل در دبیرستان ها و دانشگاه های اروپائی و آمریکائی و بهره مندی از سیستم آموزشی پیشرفته و امکان تحصیل در مقاطع بالاتر در کشورهای اروپائی و آمریکائی .

امکان دریافت ویزای شینگن به صورت بسیار آسان .پرونده کشور گرجستان در خصوص پیوستن به حوزه اتحادیه اروپا سال‌هاست مورد بررسی است و در سال‌های اخیر نیز پیگیری‌های جدی‌تری در این خصوص صورت پذیرفته و در سال ۲۰۱۷ امکان سفر بدون ویزا به حوزه شینگن برای شهروندان گرجستان فراهم شد .

نزدیکی به ایران : بسیاری از ایرانیان در هنگام مهاجرت نگرانی زیادی نسبت به فاصله از ایران دارند، خوشبختانه فاصله گرجستان تا ایران بسیار کم است و با پرواز هوایی از تفلیس (پایتخت گرجستان) تا تهران، مسافت چیزی در حدود ۱ ساعت و ۲۰ دقیقه است. پس رفت و آمد به‌راحتی امکان‌پذیر است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن