د. نوامبر 18th, 2019

تحصیل در گرجستان

ثبت نام دانشگاه - تحصیل در گرجستان

گام به گام تا درب کلاس

مشاوره رایگان به صورت اینترنتی ، تلفنی و حضوری

مراحل ثبت نام

زمانبندی و پروسه ثبت نام

زمان شروع کلاس ها در گرجستان در ماه های سپتامبر و فوریه می باشد .
دانشجویان عزیز باید حدقل 3 ماه قبل از این تاریخ مدارک خود را آماده نمایند تا از طریق نمایندگی ما در گرجستان مراحل اولیه ثبت نام صورت گیرد

انتخاب رشته و دانشگاه

رشته انتخابی شما در فرم بسیار مهم می باشد چراکه کارشناسان ما بایستی برگزاری این راته را در دانشاه های مختلف گرجستان بررسی کنند

پیگیری و دریافت اطلاعات

پیگیری و دریافت اطلاعات از طریق ایمیل ارائه شده امکان پذیر می باشد تا به صورت آنلاین از مراحل کار مطلع گردید

ثبت نام از راه دور و آنلاین

این امکان برای علاقه مندان و دانشجویان فراهم است تا به صورت آنلاین بدون نیاز به حضور درخواست خود را اعلام کنند و Apply دانشگاه را دریافت نمایند.

اسناد و مدارک مورد نیاز

- کپی پاسپورت دارای بیش از یک سال اعتبار - آخرین مدرک تحصیلی + ترجمه و تایید وزارت دادگستری و وزارت امور خارجه ( سال دوازدهم برای دوره لیسانس اجباری می باشد )
- ثبت نام مشخصات درخواست از طریق فرم زیر
-

آزمون زبان و مصاحبه ورودی

آزمون زبان به صورت فرم و ویدیوی تصویری بعد از تایید مدارک شما توسط کارشناسان ما صورت گیرد

مزایای تحصیل در گرجستان

Most frequent questions and answers

درباره دانشگاه

دانشگاه #گرجستان (جورجیا) از کیفیت بالایی برخوردار است… این دانشگاه نزدیک به ۱۲ متر مربع فضای آموزشی به ازای هر دانشجو و یک مدرس (مربی یا استاد) برای هر ۱۰ نفر دانشجو داشته و دارای نرخ ۹۰% اشتغال پس از فراغت از تحصیل می باشد که با توجه به اقتصاد غیر صنعتی گرجستان دستاورد فوق العاده ای محسوب می شود.

مشارکت

#پشتیبانی_از_ایده_های_دانشجویی خلاقانه یا #های_تک در دانشگاه و کمپهای متعدد کاری، تفریحی و پژوهشی در طول تحصیل

اعتبار مدارک

مدارک تحصیلی دانشگاه گرجستان در مقطع لیسانس مورد تایید #وزارت_علوم_ایران می باشد

(بجز گروه پزشکی که از هیچ کشوری در این منطقه مورد تایید نیست)

ولی بهرحال مهمترین مزیت دانشگاه های گرجستان #مدرک_مورد_تایید جهت تحصیل در دانشگاههای کشورهای تراز اول #اروپا (قابل ارزیابی یعنی مجاز جهت اقدام برای شرکت در کلاسهای پیش نیاز یا آزمونهای نظام پزشکی دنیا)  می باشد.

اخذ گواهینامه های استاندارد کیفی انگلیس، آلمان، اسکاندیناوی و ایالات متحده و سیستم یکپارچه مبتنی بر فن آوری اطلاعات و سختگیری در منابع و مقالات علمی از جمله موارد ضمانت این کیفیت می باشند.

یادآوری میشود که اگر مقطع بعدی (مثلا تخصص برای پزشکی یا دندانپزشکی) را در کشورها و دانشگاههای مورد تایید وزارت علوم و بهداشت ایران بخوانید، مدارک تحصیلی شما در وزارت علوم ایران نیز #قابل_ارزیابی خواهد بود

درباره گرجستان

کشور #گرجستان یکی از #امن ترین کشورهای دنیا بوده و پلیس و سیستم سیاسی #سالم و شفافی دارد. گرجیان مهمان نوازند و به تاریخ و سنتهای خویش می بالند. #هزینه_زندگی و تحصیل در گرجستان ، نسبت به کل اروپا #پایین و مقرون به صرفه می باشد.

#registerملک برای خرید و اجاره از تهران ارزانتر و قیمتهای غذا و خورد و خوراک از تمام اروپا مناسبتر و ارگانیک و سالم هستند.

امکانات

همراه با کارت اقامت تحصیلی #اجازه_کار نیز به متقاضیان داده می شود. #خوابگاه با هزینه ماهیانه فقط ۱۵۰ دلار و امکان استفاده از اینترنت نامحدود و کتابخانه و لابراتوار و نظایر آنها (همگی رایگان) فراهم شده است. 

تحقیقات

امکان شرکت در پروژه های رایگان #تبادل_دانشجو حین تحصیل برای اروپا، آمریکا بصورت موقت و نیز طبیعتا تسهیل در #مهاجرت به اروپا و امریکا پس از فارغ التحصیلی.

پذیرش

پذیرش #بدون_نیاز به مدرک #آیلتس و تافل . در صورت لزوم، دانشگاه راسا و بدون هزینه؛ واحدهای پیش نیاز زبانهای انگلیسی یا گرجی را برگزار میکند.

اساتید

#اساتید_بسیار_برجسته_مهندسی، علوم انسانی و گروه پزشکی و در نتیجه امکان فعالیت تجاری براساس مدرک بلافاصله پس از فراغت از تحصیل (برای رشته هایی مانند پزشکی، دندانپزشکی یا مهندسی) فراهم است.  

با ما تماس بگیرید 712 748 555 00995

رزرو هتل

Booking.com
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: