ش. سپتامبر 26th, 2020

تحصیل در گرجستان

ثبت نام دانشگاه - تحصیل در گرجستان

گام به گام تا درب کلاس

مشاوره رایگان به صورت اینترنتی ، تلفنی و حضوری

مراحل ثبت نام

زمانبندی و پروسه ثبت نام

زمان شروع کلاس ها در گرجستان در ماه های سپتامبر و فوریه می باشد .
دانشجویان عزیز باید حدقل 3 ماه قبل از این تاریخ مدارک خود را آماده نمایند تا از طریق نمایندگی ما در گرجستان مراحل اولیه ثبت نام صورت گیرد

انتخاب رشته و دانشگاه

رشته انتخابی شما در فرم بسیار مهم می باشد چراکه کارشناسان ما بایستی برگزاری این راته را در دانشاه های مختلف گرجستان بررسی کنند

پیگیری و دریافت اطلاعات

پیگیری و دریافت اطلاعات از طریق ایمیل ارائه شده امکان پذیر می باشد تا به صورت آنلاین از مراحل کار مطلع گردید

ثبت نام از راه دور و آنلاین

این امکان برای علاقه مندان و دانشجویان فراهم است تا به صورت آنلاین بدون نیاز به حضور درخواست خود را اعلام کنند و Apply دانشگاه را دریافت نمایند.

اسناد و مدارک مورد نیاز

- کپی پاسپورت دارای بیش از یک سال اعتبار - آخرین مدرک تحصیلی + ترجمه و تایید وزارت دادگستری و وزارت امور خارجه ( سال دوازدهم برای دوره لیسانس اجباری می باشد )
- ثبت نام مشخصات درخواست از طریق فرم زیر
-

آزمون زبان و مصاحبه ورودی

آزمون زبان به صورت فرم و ویدیوی تصویری بعد از تایید مدارک شما توسط کارشناسان ما صورت گیرد

مزایای تحصیل در گرجستان

Most frequent questions and answers

درباره دانشگاه

دانشگاه #گرجستان (جورجیا) از کیفیت بالایی برخوردار است… این دانشگاه نزدیک به ۱۲ متر مربع فضای آموزشی به ازای هر دانشجو و یک مدرس (مربی یا استاد) برای هر ۱۰ نفر دانشجو داشته و دارای نرخ ۹۰% اشتغال پس از فراغت از تحصیل می باشد که با توجه به اقتصاد غیر صنعتی گرجستان دستاورد فوق العاده ای محسوب می شود.

مشارکت

#پشتیبانی_از_ایده_های_دانشجویی خلاقانه یا #های_تک در دانشگاه و کمپهای متعدد کاری، تفریحی و پژوهشی در طول تحصیل

اعتبار مدارک

مدارک تحصیلی دانشگاه گرجستان در مقطع لیسانس مورد تایید #وزارت_علوم_ایران می باشد

(بجز گروه پزشکی که از هیچ کشوری در این منطقه مورد تایید نیست)

ولی بهرحال مهمترین مزیت دانشگاه های گرجستان #مدرک_مورد_تایید جهت تحصیل در دانشگاههای کشورهای تراز اول #اروپا (قابل ارزیابی یعنی مجاز جهت اقدام برای شرکت در کلاسهای پیش نیاز یا آزمونهای نظام پزشکی دنیا)  می باشد.

اخذ گواهینامه های استاندارد کیفی انگلیس، آلمان، اسکاندیناوی و ایالات متحده و سیستم یکپارچه مبتنی بر فن آوری اطلاعات و سختگیری در منابع و مقالات علمی از جمله موارد ضمانت این کیفیت می باشند.

یادآوری میشود که اگر مقطع بعدی (مثلا تخصص برای پزشکی یا دندانپزشکی) را در کشورها و دانشگاههای مورد تایید وزارت علوم و بهداشت ایران بخوانید، مدارک تحصیلی شما در وزارت علوم ایران نیز #قابل_ارزیابی خواهد بود

درباره گرجستان

کشور #گرجستان یکی از #امن ترین کشورهای دنیا بوده و پلیس و سیستم سیاسی #سالم و شفافی دارد. گرجیان مهمان نوازند و به تاریخ و سنتهای خویش می بالند. #هزینه_زندگی و تحصیل در گرجستان ، نسبت به کل اروپا #پایین و مقرون به صرفه می باشد.

#registerملک برای خرید و اجاره از تهران ارزانتر و قیمتهای غذا و خورد و خوراک از تمام اروپا مناسبتر و ارگانیک و سالم هستند.

امکانات

همراه با کارت اقامت تحصیلی #اجازه_کار نیز به متقاضیان داده می شود. #خوابگاه با هزینه ماهیانه فقط ۱۵۰ دلار و امکان استفاده از اینترنت نامحدود و کتابخانه و لابراتوار و نظایر آنها (همگی رایگان) فراهم شده است. 

تحقیقات

امکان شرکت در پروژه های رایگان #تبادل_دانشجو حین تحصیل برای اروپا، آمریکا بصورت موقت و نیز طبیعتا تسهیل در #مهاجرت به اروپا و امریکا پس از فارغ التحصیلی.

پذیرش

پذیرش #بدون_نیاز به مدرک #آیلتس و تافل . در صورت لزوم، دانشگاه راسا و بدون هزینه؛ واحدهای پیش نیاز زبانهای انگلیسی یا گرجی را برگزار میکند.

اساتید

#اساتید_بسیار_برجسته_مهندسی، علوم انسانی و گروه پزشکی و در نتیجه امکان فعالیت تجاری براساس مدرک بلافاصله پس از فراغت از تحصیل (برای رشته هایی مانند پزشکی، دندانپزشکی یا مهندسی) فراهم است.  

با ما تماس بگیرید 712 748 555 00995

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: