موضوعات داغ

درباره ما

رادیو تفلیس با عنوان ثبت شده Tbilisi Radio International Magazine ltd .  به عنوان یک شرکت با مسئولیت محدود , خبر گزاری مستقل در کشور گرجستان در سال 2014 ثبت شده است . این مجموعه دارای یک سایت اطلاع رسانی با نام رادیو تفلیس و آدرس اینترنتی http://radioteflis.com  که در بستر آن اخبار و اطلاعات کشور گرجستان با ذکر منبع منتشر می گردد و پس از گذشت سالها به عنوان نخستین سایت خبری و رادیو آنلاین به زبان فارسی به عنوان  معتبر ترین رسانه فارسی زبان در کشور گرجستان است .

سلب مسئولیت : رادیو تفلیس در خصوص  تبلیغات بنری و رپرتاژ آگهی ها در سایت هیچونه مسئولیتی را از نظر محتوای تبلیغاتی نمی پذیرد و مسئولیت تمامی بازخورد و محتوای آن به عهده آگهی دهنده و یا آژانس تبلیغات طرف قرارداد است .

پخش زنده رادیو تفلیس از طریق آنلاین و در بستر وب سایت با آدرس  http://radioteflis.com/radio-programs/ می باشد که به صورت زنده و لیست آرشیو برنامه های ضبط شده رادیو در دسترس عموم قرار دارد .

مجله رادیو تفلیس ، به صورت چاپی با تیراژ 3000 نسخه و به صورت 2 هفته نامه در دسترس عموم به صورت رایگان قرار می گیرد ، مجله رادیو تفلیس حاوی اطلاعات اولیه توریستی و گردشگری ، تجاری و سرمایه گذاری است .

سلب مسئولیت : این مجله دارای تبلیغات بسیاری است که اکثر آنها از ممیز های اولیه داخلی شرکت گذشته اند اما با این حال مسئولیت محتوا و بازخورد و تمامی مسائل مرتبط به آگهی و تبلیغ با آگهی دهنده است و رادیو تفلیس هیچگونه مسئولیتی را در خصوص محتوای تبلیغاتی در قبال صحت آن ندارد .

این مجله به صورت اینترنتی ( در وب سایت و شبکه های اجتماعی رادیو تفلیس ) نیز در دسترس عموم به آدرس آرشیوی  https://issuu.com/tbilisiradio قرار دارد .

کانال رسمی تلگرام رادیو تفلیس ، این کانال تنها کانال رسمی رادیو تفلیس با آدرس https://t.me/tbilisiradio است و رادیو تفلیس هیچگونه کانال یا گروه دیگری ندارد .

سلب مسئولیت :در صورتی که مطالب این کانال بدون ذکر منبع یا تغییراتی  در فضای مجازی در جای دیگری منتشر شود رادیو تفلیس هیچگونه مسئولیتی در قبال آن نخواهد داشت .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن