اقتصادیجهان

چین روز پنجشنبه اعلام کرد که ممکن است همچنان به تضعیف ارز خود ادامه می دهد

چین روز پنجشنبه اعلام کرد که ممکن است همچنان به تضعیف ارز خود ادامه می دهد؛( جنگ تجاری چین و آمریکا ) حرکتی که مجدداً جنگ تجاری با ایالات متحده را تهدید و تشدید می کند.

بانک مرکزی چین برای اولین بار در طی بیش از یک دهه، نقطه مرکزی معاملات روزانه renminbi در سطح بالای ٧ به دلار آمریکا را تعیین کرده است.

اقدامات روز پنج شنبه در عمل به بازارهای مالی می گوید که پکن انتظار دارد که renminbi در برابر دلار همچنان تضعیف شود و شاید از سطح ٧ نسبت به دلار بگذرد.

یوان چین تنها یک بخش از اين قضيه است؛ از طرف دیگر پوند در روز جمعه به پایین ترین نرخ دو سال گذشته در برابر دلار رسید پس از آنکه داده ها نشان داد كه اقتصاد بريتانيا تنها با افزايش ميزان ركود نسبت به Brexit و احتمال خروج بدون انجام معامله در سه ماهه دوم سال بطور غیرمنتظره ای با انقباض همراه گشت.

هر شخصی که حتى به ميزان كمى، بینش و دانش كلى ای نسبت به تجارت داشته باشد می داند که تجارت در طول تاریخ، سودآورترین حركت در بازارهای مالی است. احتمالاً این امر باعث ناراحتی بیشتری از دولت ترامپ خواهد شد.

ارز ضعیف تر به کارخانه های چینی کمک می کند تا هزینه های بالاتر تعرفه هاى آقای ترامپ را هنگام فروش کالاهای خود به ایالات متحده جبران کنند.

با توجه به این موضوع، ما انتظار داریم که آقای ترامپ احتمالاً بانک ما را تحت فشار قرار داده تا نرخ بهره خود را پايين آورده و نرخ ارزى دلار را كاهش دهد.

بنابراین تاجرانی که می خواهند از این اطلاعات برای افزایش امور مالی خود استفاده کنند، برای فروش دلار آماده می شوند تا پوند انگلیس و یوان چینی خریداری کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر، توسط فرم زیر با ما تماس بگیرید.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن