پروژه هافرصت های سرمایه گذاری

پروژه شهرک ویلایی در تاباخملا

توضیح پروژه

زمین پروژه شهرک ویلایی در منطقه توریستی و بسیار خوش آب و هوای اطراف تفلیس در فاصله 15 کیلومتری از مرکز شهر با آب و هوای خنک تر از تفلیس به متراژ 523000 مترمربع طراحی شده است. این پروژه با کاربری مسکونی دارای آب و برق و گاز و تلفن بوده و یک مجموعه تفریحی-ورزشی در آن قرار دارد این شهرک ویلایی به تصویب شهرداری تفلیس رسیده و دارای پروانه ساخت طبق جدول قطعات می باشد. حدود 50 ویلا در این شهرک ساخته خواهد شد که 10 نوع تیپ ویلایی با توجه به ابعاد زمین ها طراحی گردیده. این پروژه با توجه به رشد ارزش زمین در منطقه به ویژه پس از شروع ساخت ویلاها که در حال حاضر از متری 200 دلار شروع و با آغاز عملیات ساختمانی از 500 دلار خواهد گذشت نشان دهنده توجیه بالای اقتصادی آن خواهد بود

موقعیت جغرافیایی

نقشه ها

نقشه تیپ یک

توضیحات تکمیلی

با توجه به عدم تغییر کاربری زمین های کشاورزی در نقاط بکر و بی نظیر کشور گرجستان و عدم اجازه ساخت و ساز در زمین های موصوف ، اما با تمهیدات صورت گرفته زمین مذکور تغییر کاربری نموده و مجوز ساخت آن در دست اقدام است .

 

ارزش زمین  هر متر مربع 200 دلارآمریکا بوده که این قیمت ، قیمت زمین های با کاربری مسکونی می باشد و طرح در دست اقدام برای ساخت بزرگترین شهرک ویلایی تفلیس این پروژه را نمادی منحصر به فرد خواهد ساخت .

  •  

برای دریافت اطلاعات بیشتر و بازدید از پروژه با اپراتور زیر در ارتباط باشید.

+995 596 175 000

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن