اجتماعیاقتصادیخبرسیاسی

مدیر کل شبكه تلويزيونى روستاوى ٢، پاتا سالیا، مدیر عامل فبلی پست خود، نیکا گوارامیا را به ورشکستگی عمدی شبكه روستاوى ٢ متهم کرد

به گزارش رادیو تفلیس به نقل از اینترپرس نیوز:

مدیر کل شبكه تلويزيونى روستاوى ٢، پاتا سالیا، مدیر عامل فبلی پست خود، نیکا گوارامیا را به ورشکستگی عمدی شبكه روستاوى ٢ متهم کرد. وی روز دوشنبه در یک کنفرانس مطبوعاتی اظهار داشت كه این افراد به دادگاه درخواست می دهند و خواهان جبران خسارات وارده به شبكه براى سالها از طريق تعهدات اعتباری مدیر کل شبكه می باشند.
سالیا گفت كه از سال ٢٠١٥، هزینه های شبكه به طور قابل توجهی افزایش یافته است، در حالی که درآمد آن کاهش یافته است؛ اگرچه با وجود اين ضرر ها، مدیریت شبكه، صدها هزار پاداش دریافت کرد.
پاتا ساليا گفت: “قراردادهایی منعقد شده ای وجود دارد که شک و تردیدهايى مبنی بر اینکه سود طرف مقابل بیشتر از روستاوى ٢ است را بوجود مى آورد. به عنوان مثال، من بدهی هایی در ازای ارائه خدمات خاص به اشخاص حقوقی معین مشاهده می کنم و هیچ کس نمی تواند به من بگوید این چه خدماتی است و مدارکی که برای آن مبلغ ٦٠٠ هزار لارى پرداخت شده است، کجاست؟ همه مواردى كه در بالا آمده است، اين تردید را بوجود مى آورد که این شبكه سالهاست که عمدا ورشکسته شده است.
ما قطعاً از دادگاه درخواست خواهیم کرد و خواهان جبران خسارات وارده به این شبكه براى سالها از طريق تعهدات اعتباری مدیر کل شبكه هستيم. ما قطعاً این کار را خواهیم کرد؛ زیرا مردم یک بار و براى همیشه بطور آشکارا فهمیدند که هیچ ارتباطی ميان توقیف ها وجود ندارد، اما ما با اقدامات هدفمندی علیه “روستاوى ٢” رسیدگی هايمان را انجام داديم.”
به گفته وی، علی رغم وضعیت اخیر، مدیریت شبكه به طور جدی در حال انجام كار خود می باشد و فصلی جدید در حال برنامه ریزی است.

به کانال تلگرام رادیو تفلیس بپیوندید :https://t.me/tbilisiradio

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن