اجتماعیخبرسیاسی

ماموکا بختادزه درباره سخنان گابونیا صحبت كرد: بیانیه های ارگانهای دولتی درست در همان زمانی که باید صورت می گرفت، انجام شد.

به گزارش رادیو تفلیس به نقل از خبرگزاری روستاوی:نخست وزیر، ماموکا بختادزه پس از سخنانش در كانال تلويزيونى روستاوى ٢، به این واقعیت که تقریبا تركيب کاملی از حکومت اين بيانيه را تهيه كرده اند، پاسخ داد: “این اعلامیه ها توسط دولت ما، از جمله ارگان های دولتی، درست در همان زمانی که باید صورت می گرفت، انجام شد.”

به گفته ماموکا بختادزه، پس از بیانات ناخوشایند گابونیا علیه ولادیمیر پوتین، اعضای دولت بیانیه هاى را در ارتباط با آن صادر کردند.

ماموکا بختادزه گفت: “این بیانیه ها از جانب ما بود، از جمله توسط ارگان های دولتی که در همان زمان انجام شد. این ارزیابی کاملا واضح است، مردم گرجستان بار ديگر این قدرت مخرب را دیدند، آنها به آسیب رساندن به دولت گرجستان و ایجاد مشکلات برای جامعه و مردم گرجستان واكنش نشان دادند.”
نخست وزیر علاوه بر گئورگى گابونیا، “جنبش ملی” را مورد انتقاد قرار داد و اعلام كرد که هدف حزب مخالف صدمه به منافع ملی است.

پس از سخنان گابونیا، که در آن از اظهارات ناخوشایندى عليه رئیس جمهور روسیه استفاده كرد، رهبران دولت بیانیه هایی دادند و خواستار واکنش سریع شدند. نخست وزیر گرجستان، رئیس جمهور، رئیس مجلس، وزارت امور خارجه و رهبران “رویای گرجستان” بيانيه هايى منتشر ساختند. این پاسخ ها آنى و سریع بود. وزارت امور خارجه نیز به سازمان های بین المللی جواب داد. شبكه تلویزیونی “روستاوى ٢” بیانیه ای را منتشر کرده است مبنی بر اینکه نویسنده اين برنامه حقوق و استاندارد اخلاقی روزنامه نگاری را نقض کرده است.

به کانال تلرام رادیو تفلیس بپیوندید :https://t.me/tbilisiradio

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن