چ. سپتامبر 23rd, 2020

رپورتاژ آگهی

رادیو تفلیس

  • 2002 38 577 00995

آگهی رپورتاژ چیست؟

چرا باید رپورتاژ آگهی بدهیم

معرفی کامل شرکت ، خدمات

شما می توانید شرکت ، خدمات و نقطه نظرات خود را در خصوص کسب و کار خود در آگهی رپورتاژ رادیو تفلیس به صورت صوتی ، تصویری و متن در قالب یک صفحه خبری و گزارشی به مخاطبین ارائه نمایید . این امر باعث تاثیر بیشتر و اطلاع رسانی صحیح در خصوص نحوه کار شما و همچنین ارائه اطلاعاتی جامع به مخاطب می شود . اثربخشی آگهی رپورتاژ 4 برابر یک تبلیغ ساده است !

اطلاعات و امکانات

مجموعه رادیو تفلیس برای ساخت آگهی رپورتاژ اقدام به عکس برداری از مجموعه شما خواهد کرد و شما می توانید کلیه ابزار های بازاریابی خود را مانند کلیپ تصویری ، کاتالوگ ، بنر تبلیغاتی و غیره را در اختیار ما قرار دهید تا در صفحه خبری گزارشی اختصصای شما قرار گیرند .

بازاریابی هدفمند

در این سیستم بازاریابی کار شما منطبق با سلیقه و علاقه مخاطب شماست . چرا که پیشتر افرادی با شما تماس خواهند گرفت که نیاز به خدمات ، محصولات و یا مراجعه به شما دارند . نکته بسیار مهم این است که آگهی رپورتاژ شما در شبکه های اجتماعی مانند تلگرام و اینستاگرام ، موتور های جستجو مانند گوگل و بینگ و همچنین وب سایت درج می شود که این بدان معناست که آگهی شما برای همیشه ثبت و به نمایش در خواهد آمد .

مشاهده و بازدید

بر اساس بررسی های انجام شده ، کاربران بیشتر به دنبال مطالعه و بازدید موضوعات کاربردی ، جذاب و گزارشی هستند . حجم بازدید تبلیغات بیش از حد در روز آنها را خسته می کند و همین امر باعث می شود تا کمتر به تبلیغات تکراری و روزانه توجه کنند ، از این رو آگهی رپروتاژ که بیشتر جنبه اطلاع رسانی و خبری نیز دارد با بازدید بیش از 80 درصدی مواجه است .

نمایش در موتور های جستجو

با توجه به بازدید بالا و سئو بسیار خوب وب سایت رادیو تفلیس برای مدل کسب و کار شما کلمات کلیدی اختصاصی در نظر گرفته می شود و این بسیار نکته مهم در بازاریابی کسب و کار شماست چرا که در موتور های جسنجوی گوگل صفحه آگهی رپورتاژ شما در صفحه اول گوکل دیده خواهد شد و این گام مهمی برای جذب مشتری و ارتباط گیری با شماست

اثر بخشی و گزارش

آگهی رپورتاژ یکی از مهم ترین ابزار های تبلیغاتی اطلاع رسانی در عصر نوین است . این روش بسیار اثر بخش بوده و نتایج بسیار مثبتی را در برند سازی ، تبلیغات ، معرفی کسب و کار و بازاریابی و فروش شما دارد .

آخرین آگهی رپورتاژ ها

 

کلینیک پزشکی Diagnostic Health Clinic با مدیریت پزشک ایرانی 

 

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: