خبر

تفلیس میزبان انجمن بین المللی نوآوری صنعت هتلداری و گردشگری از تاریخ 26-23 اکتبر سال جاری…

به گزارش رادیو تفلیس و به نقل از خبرگزاری اجندا

تفلیس پایتخت گرجستان میزبان انجمن بین المللی نوآوری صنعت هتلداری و گردشگری در تاریخ 26-23 اکتبر سال جاری است.

فدراسیون بین المللی نوآوری های صنعت هتلداری و گردشگری، چالش خوش آمدید را که یک رویداد سالانه بین سرمایه گذاران و شرکت های استارتاپ است را با هدف حمایت اداره گردشگری گرجستان در تفلیس برگزار می کند .

در این انجمن کلیه شرکت های استارتاپ ، کارشناسان برجسته صنعت گردشگری ، نمایندگان شرکت های بزرگ بین المللی و شرکت های مالی که به دنبال فرصت های سرمایه گذاری جدید هستند، گرد هم می آیند.

دمیتری کومیشویلی وزیر اقتصاد گرجستان در مورد اهمیت صنعت گردشگری گفت : گردشگری بخشی با اهمیت ویژه برای گرجستان است؛ چرا که مهمان نوازی جزو سنت ما و یک منبع عالی اشتغال و تولید درآمد است.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

‫22 نظرها

  1. [url=https://writemyessay2018.com/]write my essays[/url] [url=https://loans1000.com/]loans[/url] [url=https://badcreditloansguaranteedapproval2018.com/]payday loans in az[/url]

  2. [url=https://diflucan150.com/]buy diflucan online[/url] [url=https://lipitoratorvastatin.com/]atorvastatin lipitor[/url] [url=https://propranolol40.com/]propranolol buy[/url] [url=https://stratteraatomoxetine.com/]strattera[/url] [url=https://genericzoloft.com/]sertraline zoloft[/url]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن