خبرگرجستانگردشگری

بهترین مسافرخانه های ارزان قیمت در تفلیس

هفت مسافرخانه نامزد بهترین اقامتگاه از طرف سازمان گردشگری ملی گرجستان شدند. این “اسکار” از سال 2015 هرساله از طرف سازمان گردشگری گرجستان به برترین و با کیفیت ترین مسافرخانه (Hostel) در تفلیس اهدا می شود. در سال جاری، این مراسم در ابتدای دسامبر در سالن تئاتر روستاوی در تفلیس برگزار می شود. هدف این جایزه ارتقاء صنعت گردشگری و افزایش خلاقیت در میان عوامل این صنعت است.

مسافرخانه انوای (Envoy Hostel)
در قلب تفلیس قدیم واقع شده و با توجه به بررسی نظرات در سایت تریپ ادوایزر (Trip adviser) این مهمانخانه بیشتر به دلیل تراس و بار روی پشت بام مورد توجه قرار گرفته است.

مسافرخانه دیوان (Diwan Hostel )
این اقامتگاه در پشت خیابان روستاولی؛ خیابان توریستی تفلیس قرار دارد.این مکان به دلیل داشتن چشم انداز عالی از کل سطح شهر و طراحی داخلی الهام گرفته از معماری قدیم و جدید،مورد توجه قرار گرفته است.

مسافرخانه پوشکین 10(Pushkin 10 Hostel)

درست در محله قدیمی در گوشه خیابان باراتشویلی و خیابان پوشکین قرار گرفته. یکی از چیزهایی که مهمانان در مورد این اقامتگاه دوست دارند پنکیک های زیادی است که برای صبحانه سرو می شود. کل مهمانخانه یک فضای آرام و دلپذیر دارد و توسط بازدید کنندگان بسیاری مورد توجه قرار گرفته است.

مسافرخانه آرت گیت ( Art Gate Hostel )

در مرکز شهر و به فاصله 450 متری میدان آزادی واقع شده است. همانطور که از اسم این اقامتگاه مشخص است این خوابگاه به شکل هنری تزئین شده است. این مهمانخانه به دلیل لوکیشن خوب در منطقه قدیمی شهر مورد توجه است.

هتل تفلیس مرکزی (Hotel Tbilisi Central)

تنها هتلی که در این طبقه بندی قرار دارد هتل مرکزی تفلیس است. این هتل سبک متفاوتی دارد و داری فضای کسب و کار مدرن است. این هتل در طبقه 6 ایستگاه مرکزی تفلیس واقع در خیابان دادیانی است. این هتل به دلیل واقع شدن در مرکز شهر و دسترسی راحت به کلیه نقاط شهر مورد توجه قرار گرفته است.

مهمانخانه ناماسته ( Namaste Hostel)
در فاصله پنج دقیقه ای قلعه ناریکله قرار دارد. این اقامتگاه به دلیل دسترسی راحت به بافت قدیمی شهر،دکوراسیون هنری و چشم انداز ویژه آن مورد توجه قرار گرفته است.

دویز الی اسپالی  (Dvizh Eli Spali Hostel)

در نزدیکی ایستگاه متروی روستاویلی واقع شده که به دلیل تزئین متفاوت اتاق ها و فضای حیاط که امکان استفاده از بار و دستگاه پلی استیشن نیز است مورد توجه قرار گرفته.

کدام یک از این هفت اقامتگاه ها برنده این جایزه خواهند شد. در تاریخ 3 دسامبر جایزه ملی گردشگری گرجستان اعلام خواهد شد. جورجین ژورنال نسخه نهایی را گزارش خواهد کرد.

به کانال تلگرام رادیو تفلیس بپیوندید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن