بین المللخبردسته‌بندی نشدهسرمایه گذاری

باتومى به عنوان مقصد گردشگری پيشرو در حال ظهور در اروپا ناميده شد

رادیو تفلیس-جورجین تودی:هر ساله جايزه جهانى سفر، جهان را با مجموعه ای از مراسم مجلل منطقه ای که به تشخیص و جلب موفقیت های فردی و جمعی در هر منطقه جغرافیایی کلیدی پرداخته، پوشش می دهد.

ساحل جذاب شهر باتومی گرجستان که در منطقه آدجارا قرار دارد، جایزه معتبرى را كسب نمود و در مراسم جايزه جهانى سفر (WTA) در ماديرا، پرتغال در تاریخ ٨ ژوئن، عنوان “مقصد گردشگری پيشرو در حال ظهور در اروپا” را دریافت کرد.

باکو (آذربایجان)، دِرى (ايرلند شمالى)، كوتنا هورا (جمهوری چک)، لیوبلیانا (اسلوونی)، ماتِرا (ایتالیا)، موستار (بوسنی و هرزگوین) و سوفیا (بلغارستان) در نامزدى اى که در بالا ذکر شد، رقبای باتومی بودند.

به گفته سازماندهندگان اين مراسم، “ترکیب فریبنده ای از Belle Époque با شکوه و عظمت معاصر به باتومى، گرجستان کمک می کند تا این عنوان را به دست آورد.”

تورنيكه ريژوادزه، فرماندار آدجارا، که شخصا در مراسم حضور داشت، گفت: “من به تمامى ساکنين باتومی برای برنده شدن این جایزه مهم تبریک می گویم. این یک مرحله جدید برای شهر ماست که به توسعه اقتصادی کمک می کند و همچنین در ایجاد آینده اى بهتر برای هر خانواده گرجى يارى خواهد نمود.”

گراهام اى كوك، موسس مراسم جايزه جهانى سفر گفت: “مراسم افتتاحیه ما در ماديرا موفقیت فوق العاده ای را اثبات نمود. ما بايد مزيت شناسایی مقصد های پیشرو، هتل ها، استراحتگاه ها، خطوط هوایی و ارائه دهندگان خدمات مسافرتی از سراسر اروپا را داشته باشيم و من به هر كدام از برندگان مان تبریک می گویم.”
جايزه جهانى سفر در سال ١٩٩٣ تاسیس شد تا در تمامی بخش های صنعت گردشگری از افراد برتر قدردانى كرده، به آنها جايزه دهد و برايشان جشن بگيرد.

امروز، برند جايزه جهانى سفر در سطح جهانی به عنوان نشانه نهایی کیفیت شناخته شده است، و برندگان، تعیین کننده معیارهایی هستند که دیگران به دنبال آن مى باشند.

هر ساله جايزه جهانى سفر، جهان را با مجموعه ای از مراسم مجلل منطقه ای که به تشخیص و جلب موفقیت های فردی و جمعی در هر منطقه جغرافیایی کلیدی پرداخته، پوشش می دهد.

به کانال تلگرام رادیو تفلیس بپیوندید  https://t.me/tbilisiradio

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن