اجتماعیخبرگرجستانورزشی

افتتاح مجموعه ورزشی در خیابان نادزالادوی تفلیس

به گزارش رادیو تفلیس به نقل از خبرگزاری جورجین تودی

این مجموعه در ناحیه نادزالادوی تفلیس، در نزدیکی دریاچه تفلیس با مساحت 2447 مترمربع احداث شده و دارای ظرفیت پذیرش بیش از 1500 نفر را دارد.
کاخا کالادزه، شهردار تفلیس همراه با معاون شهردار ایراکلی بندلیانی، از مراسم افتتاح این مجتمع جدید بازدید کردند. این مجموعه در راستای دستورالعمل از شهردار تفلیس ساخته شده تا محبوبیت و سبک زندگی سالم در سراسر شهر را تسهیل کند.

کاخا کالادزه گفت:دولت و همچنین شهرداری ها باید همه چیز را به منظور ارتقاء یک شیوه زندگی سالم انجام دهند. متاسفانه ما در کشور برای تسهیل و توسعه این مسیر زیرساختی نداریم. وجود چنین مجتمع هایی در مناطق خاص بسیار مهم است.دیگر مجتمع های چند منظوره که قرار است سال آینده راه اندازی شوند، در مقیاس وسیع و امکانات بیشتری خواهند بود. من فکر می کنم این امکانات رویکرد توسعه ورزش و شیوه زندگی سالم را ارتقاء خواهد داد که این خود برای جمعیت پایتخت ضروری می باشد. ما باید در این روند سهیم باشیم.

مجموعه جدید شامل یک سالن کشتی، بوکس، دو استخر شنا (بزرگ – 25m، کوچک – 15m)، سالن بدنسازی با تجهیزات هوازی، یک کافه و فروشگاه ورزشی است. کلاس های موجود در مجموعه شامل شنا، واتر پولو، کشتی، بوکس، ژیمناستیک ، هنرهای رزمی شرقی و تناسب اندام می باشد.

به کانال تلگرام رادیو تفلیس بپیوندید

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن